Kreditne unije

Objavljeno: 25.5.2015. Ažurirano: 1.8.2017.

Popis kreditnih unija upisanih u sudski registar
Stanje na dan 1. siječnja 2017.

  1. Kreditna unija Apoen

     31550 Valpovo, Braće Radića 1/A
    Tel.: +385 31/650-612
    Telefaks: +385 31/654-611

  2. Kreditna unija Deponent, Zagreb
  3. Kreditna unija Dukat, Viškovo
  4. Kreditna unija Euro

    35400 Nova Gradiška, Nikole Tesle 1
    Tel.: +385 35/363-081
    Telefaks: +385 35/361-402

  5. Kreditna unija Gama, Zagreb
  6. Kreditna unija Jamstvo, Županja
  7. Kreditna unija Krajcar

    32270 Županja, J. J. Strossmayera 7
    Tel.: +385 32/833-702, 833-149
    Telefaks: +385 32/833-790

  8. Kreditna unija Libertina, Čakovec
  9. Kreditna unija Marjan, Split
  10. Kreditna unija Noa, Osijek
  11. Kreditna unija Sjenica, Čakovec
  12. Kreditna unija Zagreb, Zagreb
  13. ABC kreditna unija, Sisak
  14. Bjelovarska kreditna unija, Bjelovar
  15. Fidus kreditna unija Ðakovo

    31400 Ðakovo, Bana Jelačića 53
    Tel.: +385 31/822-697
    Telefaks: +385 31/811-215

  16. Zagorska kreditna unija, Zabok
  17. Zanatska kreditna unija

    48260 Križevci, Ivana Zakmardija 7
    Tel./telefaks: +385 48/711-702

  18. Vrbovečka kreditna unija

    10340 Vrbovec, Trg Petra Zrinskog 6
    Tel./telefaks: +385 1/2791-327

  19. Kreditna unija Štednokred, Zagreb
  20. Komercijalna kreditna unija

    10000 Zagreb, Jurišićeva 9
    Tel./telefaks: +385 1/4873-818, 4873-609

  21. Sindikalna štedno-kreditna unija, Zagreb

 

Kreditne unije u stečaju

Naziv kreditne unije Datum otvaranja stečaja
Brod na Savi kreditna unija, Slavonski Brod 21.9.2016.
Obrtnička kreditna unija, Nova Gradiška 11.6.2013.

 

Kreditne unije u likvidaciji

Naziv kreditne unije Datum pokretanja likvidacije
Eurokred, kreditna unija umirovljenika, Zagreb 30.3.2017.
Kreditna unija Kod sata, Sisak 1.1.2017.
Kreditna unija Duga-kredit, Osijek 31.5.2016.
BRA-MA kreditna unija, Split 7.3.2016.
Kreditna unija Konavle, Dubrovnik 31.12.2015.
Seljačka sloga kreditna unija, Županja 13.5.2010.
Kreditna unija Dyas, Osijek 31.3.2010.
CBB kreditna unija, Varaždin 19.1.2010.
Kreditna unija Kaptol, Zagreb 12.1.2010.
EURO-KAT kreditna unija, Zagreb 21.12.2009.